Projekt ogrodu - Modlnica

Ogród został zaprojektowany w stylu modernistycznym. Dominują w nim kolory szare, grafitowe i zielone. Kolorystyka roślin utrzymana jest w kolorach bordowego, różowego, fioletowego z akcentami bieli, które można znaleźć w kwiatach wiśni, lawendy, ozdobnych czosnków, hortensjii oraz tawuły, w liściach klona palmowego i żurawki, a także jako owoce cisa, irgi oraz drzew owocowych.

Ogród został podzielony na dwa poziomy i umocniony murkiem gabionowym o grubości 30 cm.

Na pierwszym poziome znajduje się od strony południowej wjazd na posesję, miejsce na pojemniki na śmieci oddzielone krata z pnączem wiata samochodowa z miejscem parkingowym oddzielona od ogrodzenia pasem roślinności. W części północnej drzewa owocowe, formowany żywopłot z buka i rabata przy ścianie budynku.

Na drugim poziomie znajduje się chodnik prowadzący od furtki do wejścia do domu z częścią reprezentacyjną, obejście wokół domu zaprojektowane z płyt ogrodowych, żywopłot z cisa i żywotnika na podwyższonej rabacie we wschodniej części oraz taras otoczony murkiem gabionowm i roślinnością w północno – wschodniej części.